İtalya - Serie A
US Salernitana
22:45
Juventus Turin
Kulüp Hazırlık Maçları
Trenkwalder Admira
16:00
FK Kosice
Aluminij Kidricevo
16:00
Mura Murska Sabota
Grazer AK
16:30
SFC Opava
CSC Dumbravita
16:30
CSM Avantul Periam
Molde FK
17:00
Hacken Gothenburg
Wiener Sport-Club
19:30
St. Pölten
Veres Rivne
19:30
FCI Levadia Tallinn
CSK Uhersky Brod
19:30
FC Vsetin
ASK Voitsberg
20:00
SV LEBRING
SC Kalsdorf
20:30
SVU Gleinstatten
Jönköping Södra
21:00
United IK Nordic
SV Rot-Weiss Walldorf
21:30
TSV Schott Mainz
Dundalk
22:45
Wexford FC
Portekiz - Premier Lig
Rio Ave FC
00:15 0 : 1 MS
MS
Sporting Lisbon
İngiltere - Federasyon Kupası
Burnley
22:45
Ipswich Town
Fleetwood Town
22:45
Sheffield Wednesday
Grimsby Town
22:45
Luton Town
Sheffield United
22:45
Wrexham
Atlantik Kupası
Lyngby BK
17:30
IF Elfsborg
FC Copenhagen
22:00
Viking FK
Kulüpler Dünya Kupası
CR Flamengo RJ
22:00
Al Hilal (KSA)
İngiltere - Championship
Blackpool
22:45
Huddersfield Town
İngiltere - Lig 1
Port Vale
22:45
Accrington Stanley
İngiltere - Lig 2
Crewe Alexandra
22:45
Leyton Orient London
Grimsby Town
22:45
ER
Harrogate Town
Doncaster Rovers
22:45
Tranmere Rovers Birkenhead
İngiltere - Ulusal Lig
Oldham Athletic
22:45
Dagenham and Redbridge FC
FC Halifax Town
22:45
Barnet FC
Wrexham
22:45
ER
Yeovil Town
Maidenhead United FC
22:45
Southend United
Chesterfield FC
22:45
Woking
York City FC
22:45
Solihull Moors
Almanya - DFB Pokal
Sandhausen
20:00
Freiburg
Eintracht Frankfurt
22:45
SV Darmstadt 98
Hollanda - Eredivisie,Kadınlar
Fortuna Sittard
20:00
PEC Zwolle Kadınlar
Hollanda - KNVB beker
AZ Alkmaar
20:45
FC Utrecht
De Graafschap
22:00
De Treffers
NAC Breda
23:00
SC Heerenveen
Portekiz - U23 Şampiyonası
FC Vizela U23
14:00
Estrela Amadora U23
FC Famalicao
16:00
SL Benfica
Sporting Braga
18:00
Estoril Praia
İskoçya - Challange Kupası
Hamilton Academical FC
22:45
Queen of The South FC
İskoçya - Lig 1
Alloa Athletic FC
22:45
Falkirk FC
İskoçya - Premier Lig 1, Bayanlar
Glasgow Girls
22:45
Motherwell LFC
İskoçya - Reserve League
Queens Park Reserve
16:00
ER
Kilmarnock FC
Livingston Reserves
16:00
ER
Motherwell FC
Hibernian FC
16:00
ER
Dundee FC Reserves
Dundee United FC
17:00
ER
Queen of The South FC
Hamilton Academical FC
17:00
ER
Ayr United FC Reserves
ABD - Mls Preseason
Dc United
01:00
Los Angeles FC
Pumas Unam
20:00
Houston Dynamo
Orlando City SC
22:00
Nashville SC
Almanya - Oberliga Hamburg
SV Rugenbergen 1925
21:00
ER
Uhlenhorster Paloma
Arjantin - Primera C
CA Excursionistas
02:30
Real Pilar FC
Arjantin - Primera Division, Women
Defensores de Belgrano
23:00
Rosario Central
Arjantin - Profesyonel Lig
Gimnasia Y Esgrima La Plata
00:00 0 : 2 MS
MS
Defensa Y Justicia
CA Huracan
03:30 1 : 1 36'
36'
CA Banfield
Arnavutluk - Kategoria Superiore
KS Kastrioti Kruje
15:00
KF Erzeni Shijak
KF Teuta
18:00
KF Bylis Ballsh
Vllaznia Shkoder
21:00
KS Kukesi
Azerbaycan - Birinci Lig
FK Kapaz-2
13:00
Zira FK 2
Keshla FK-2
13:00
Turan Tovuz-2
Imisli FK
13:00
Gabala FK-2
Bahreyn - Premier Lig
AL Budaiya
17:45
AL Hala
AL Khalidiyah
17:45
AL-SHABBAB
Manama Club
20:45
AL HIDD
Bolivya - Profesyonel Lig
Royal Pari FC
02:00 2 : 1 MS
MS
Independiente Petrolero
Brezilya - Capixaba, Serie A
Estrela Do Norte ES
02:00
Vitoria ES
Brezilya - Cearense
Brezilya
21:30
Barbalha CE
Brezilya - Pernambucano
Ibis PE
21:00
Belo Jardim PE
Endonezya - Liga 1
Persita Tangerang
11:00
Persija Jakarta
Bhayangkara FC
13:00
Tira-Persikabo
Galler - Cymru Championship, North
CEFN Druids AFC
22:30
Guilsfield FC
Colwyn Bay
22:45
Gresford Athletic
Porthmadog
22:45
Buckley Town
Güney Afrika - Federasyon Kupası
Mamelodi Sundowns
20:30
Richards Bay FC
Marumo Gallants FC
20:30
Magesi FC
Hindistan - Hindistan Süper Ligi
Kerala Blasters FC
17:00
Chennaiyin FC
Hindistan - I-Ligi
Trau FC
11:30
Sreenidi Deccan FC
Mohammedan SC
14:00
Churchill Brothers SC
İngiltere - Isthmian Football Leag.
Wingate & Finchley
22:45
Hornchurch
Corinthian Casuals
22:45
Horsham FC
Bognor Regis
22:45
Bishop´s Stortford
Hastings United FC
22:45
Folkestone Invicta
Herne Bay FC
22:45
Haringey Borough FC
İngiltere - Konferans Güney
Bath City FC
22:45
Hampton & Richmond Borough FC
Cheshunt FC
22:45
Welling United
Taunton Town
22:45
Dulwich Hamlet
Weymouth FC
22:45
Concord Rangers
Hemel Hempstead Town
22:45
ER
Braintree Town FC
Hungerford Town
22:45
ST Albans City
İngiltere - Konferans Kuzey
Kettering Forest
22:45
ER
Peterborough Sports FC
Alfreton Town FC
22:45
Curzon Ashton
Hereford FC
22:45
Southport
Leamington FC
22:45
Buxton FC
Spennymoor Town FC
22:45
Kings Lynn Town
Blyth Spartans AFC
22:45
Chorley FC
AFC Telford United
22:45
Farsley Celtic
İngiltere - Northern Premier League
Atherton Collieries AFC
22:45
Warrington Rylands 1906 FC
FC United Of Manchester
22:45
Guiseley AFC
G´borough Trinity
22:45
Marske United Fc
Marine FC
22:45
Stalybridge Celtic
Nantwich Town
22:45
Matlock Town
Radcliffe FC
22:45
Belper Town FC
South Shields
22:45
Liversedge
Warrington Town
22:45
Lancaster City
Whitby Town
22:45
Morpeth Town
İngiltere - Premier Lig Kupası
Huddersfield Town
22:00
Blackburn Rovers
İngiltere - Professional Development League
Watford FC
16:00
Crewe Alexandra
Barnsley FC
16:00
Hull City
Millwall
16:30
Queens Park Rangers
İngiltere - Southern Football League, Premier Division South
Heyes & Yeading
22:45
Metropolitan Police
Winchester City FC
22:45
Harrow Borough
Poole Town
22:45
Swindon Supermarine
Hendon
22:45
Beaconsfield Town
Bracknell Town
22:45
Tiverton Town
Hanwell Town
22:45
Yate Town
Merthyr Town
22:45
Plymouth Parkway
North Leigh FC
22:45
Dorchester Town
İngiltere - Southern Football League,Premier Division Central
Alvechurch
22:45
Mickleover FC
Tamworth
22:45
Stourbridge
İran - Pro Ligi
Aluminium Arak
14:30
Mes Rafsanjan FC
FC Nassaji Mazandaran
14:30
Paykan Fc
Esteghlal FC
15:00
Naft Masjed Soleyman FC
Foolad Khuzestan FC
17:30
Foolad Mobarakeh Sepahan SC
Jamaika - Premiyer Lig
Portmore United FC
01:00 1 : 1 MS
MS
Molynes
Chapelton Maroons FC
03:30
Faulkland SC
Kolombiya - Primera A, Apertura
Rionegro Aguilas
02:00 4 : 2 MS
MS
CD Tolima
Macaristan - Magyar Kupa
Vasas FC
21:00
Budapest Honved FC
Malta - FA Trophy
Mosta FC
20:00
Swieqi United FC
Meksika - Liga Mx, Women, Clausura
Club America
00:45 2 : 0 MS
MS
Club Leon
CF Tigres UANL
04:00
Atletico San Luis
CF Pachuca
04:05
Club Santos Laguna
CF Monterrey
06:10
Queretaro FC
Meksika - Liga Premier Serie B, Clausura
Pioneros de Cancun
05:00
Tho Mayas FC
Mısır - Premier Lig
Smouha SC
15:45
Al-Masry
Talaea El Gaish
18:00
Pyramids FC
Future FC
20:00
National Bank Of Egypt SC
Peru - Premier Lig
Deportivo Municipal
21:00
Carlos Mannucci
Şili - Premier Lig
Colo Colo
01:00
ER
Nublense
O´higgins
02:00 0 : 1 MS
MS
Huachipato
Slovakya - Slovensky Pohar
MFK Dukla Banska Bystrica
18:00
Slovan Bratislava
Suudi Arabistan - 1.Lig
Hajer FC Al-Hasa
15:40
AL Faisaly FC
Najran SC
16:00
AL Hazem FC
AL Khlood
18:30
Al Ahli Saudi FC
Uluslararası Gençlik Ligi - U20 CONMEBOL Şampiyonası
Paraguay
01:30 0 : 2 MS
MS
Brezilya
Kolombiya
04:00 0 : 0 7'
7'
Ekvador
Uluslararası Gençlik Ligi - UEFA Gençlik Ligi
Bsc Young Boys
20:00
Fc Rb Salzburg
Hibernian FC U19
22:00
Borussia Dortmund
Uruguay - Premier Lig
Plaza Colonia
01:00 0 : 1 MS
MS
Deportivo Maldonado
Defensor Sporting
03:30 0 : 1 32'
32'
Atletico Fenix Montevideo
Vietnam - V-Ligi
Binh Dinh FC
14:00
Sanna Khanh Hoa Bvn
Clb Bd Dong A Thanh Hoa
14:00
Song Lam Nghe An

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.